O nás

Jsme sehraný tým profesionálů, který se každoročně rozrůstá, díky dlouhodobému a sílícímu zájmu o stavby z masivních dřevěných panelů. Deset let jsme stavěli v Kanadě a USA a od roku 2007 působíme také v České republice.

Úspěšně stavíme však stále i v zahraničí, např. ve Švýcarsku, Norsku, Jihoafrické republice, USA, Finsku, Německu, Rakousku, Slovensku a dalších zemích. Máme za sebou stovky realizací a spokojených zákazníků. Úspěšní jsme i u komerčních objektů – školy, školky, penziony, administrativní budovy, apartmánové domy, bytové domy, environmentální centra aj.

Stavíme z masivních CLT panelů a Novatopu. Již v roce 2009 jsme jako jedni z mála získali ocenění Certifikovaný NOVATOP partner. Důvěry, kterou do nás výrobce systému vložil, si velice vážíme.

Rodinný dům Nášel

kompletní realizace, 2021

Penzion Turracher Höhe – Rakousko

kompletní realizace, 2020

Rodinný dům Ostrava

kompletní realizace, 2022

Máme rádi výzvy …

Máme rádi výzvy, tlačí nás to stále kupředu, každá další náročnější realizace je zdrojem nových poznatků a nenahraditelných zkušeností. Nezalekneme se montáže na jiných kontinentech, v rozdílných klimatických pásmech i ve vyšších nadmořských výškách. Zajímavé a nevšední, náročné destinace nás posouvají dál, boří dosavadní limity montáže a použití dřevěných masivních panelů.

Rádi s Vámi probereme Váš projekt!