Novinka 2013: typové projekty rodinných domů

Ve spolupráci s projekčním ateliérem RD PROJECT & PARTNERS, s.r.o. jsme pro vás připravili dva typové projekty rodinných domů, jejichž konstrukce je navržena z NOVATOPu. Máte-li zájem o bližší informace a ceny, prosím, kontaktujte nás.

RD FAMILY

2Větší rodinný dům s garáží klasického vzhledu pro 4-6 člennou rodinu s užitnou plochou 203 m2 a zastavěnou plochou 118 m2. Dům je řešen s konstrukcemi v nízkoenergetickém standardu, které lze rozšířit až do kategorie pasivních domů.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dva pokoje a chodba s šatnou se vstupem do garáže. V podkroví jsou dva prostorné pokoje, ložnice, šatna a pracovna nad garáží. Obě podlaží disponují koupelnou, v přízemí lze alternativně řešit samostatné WC v technické místnosti. Úložné prostory jsou řešeny v jednotlivých místnostech vestavěnými skříněmi. Více informací zde: RD FAMILY_LETAK_

RD SPACE

3Menší rodinný dům moderního vzhledu pro 3-4 člennou rodinu s užitnou plochou 125 m2 a zastavěnou plochou 90 m2. Dům je řešen konstrukcemi v nízkoenergetickém standardu, které lze rozšířit až do kategorie pasivních domů.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnice a pracovna. V podkroví jsou dva prostorné pokoje a pracovna s galerií. Obě podlaží disponují koupelnou, v přízemí je navíc samostatné WC. Úložné prostory jsou řešeny v jednotlivých místnostech vestavěnými skříněmi. Více informací zde: RD SPACE_LETAK_

Komentáře nejsou povoleny.