O nás

Stavěli jsme 10 let v Americe

Společnost DŘEVOSTAVBY M.C. byla založena v roce 2000 a již od počátku se zabývá stavěním nízkoenergetických dřevostaveb a montáží střech z kanadského šindele. Využíváme bohatých zkušeností, které jsme během 10 let získali na stavbách domů v Kanadě a USA. Máme za sebou desítky realizací a spokojených zákazníků. Netvrdíme, že nás nemůžu nic překvapit, ale na druhou stranu neslibujeme nic nemožného.

Profesionalita – preciznost – příznivé ceny

Můžeme se vší zodpovědností říct, že naši zaměstnanci jsou zkušenými a fundovanými profesionály v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, schopni kombinovat stavební systémy i technologie.
Vyhovíme poptávce po hrubé konstrukci domu, nástavbě, rekonstrukci, střeše nebo garáži, realizujeme i domy na klíč, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Dokážeme najít optimální řešení i pro vás a jsme připraveni předvést kvalitu naší práce.
Doba, ve které žijeme, klade velmi vysoké nároky na vstupní materiály, cenu a hlavně na kvalitu práce. Pracujeme jen s velmi kvalitními vstupní mi materiály, které mají vysoký podíl na výsledné kvalitě celé stavby i na jejím optickém vzhledu. Na první místo klademe správnou funkci domu, která se mnohdy pod tlakem navyklých a zastaralých technologických postupů podceňuje.

Jsme Certifikovaný NOVATOP partner

Nejraději stavíme domy z masivních dřevěných panelů NOVATOP, protože tento stavební systém (CLT) zásadně zvyšuje kvalitu hotových staveb. Postavili jsme nejvíc staveb z NOVATOPu na území České republiky, rádi vám je představíme osobně na vlastní oči. Kontaktujte nás…