Z čeho stavíme dřevostavby?

Stavíme z masivních dřevěných panelů NOVATOP a CLT vyráběných v České republice. Stavební systém Novatop a CLT v sobě kombinuje vysoce vyspělou technologií, masivnost všech prvků a krásu dřeva v jeho přírodní podobě.

Vzhledem k dnešnímu tlaku na udržitelnost a použití obnovitelných zdrojů stále více klientů tíhne k tomuto materiálu. Jsme schopni kombinovat stavební systémy i technologie. Pracujeme jen s velmi kvalitními vstupními materiály (izolace, okna, dveře, střešní krytiny, technologie aj.), které mají vysoký podíl na výsledné kvalitě celé stavby, a především její životnosti. Na prvním místě klademe důraz na správnou funkci domu, která se mnohdy pod tlakem navyklých a zastaralých technologických postupů podceňuje.

Rodinný dům Ostrava

kompletní realizace, 2022

Co vám můžeme nabídnout?

Vyhovíme Vaší poptávce po stavbě domu, nástavby nebo přístavby. Na přání klientů realizujeme i domy na klíč. Rozsah dodávky přizpůsobujeme požadavkům klientů. Parametry domů navrhujeme podle potřeb a požadavků klienta. I díky tomu, že za námi stojí nejsilnější tým statiků a konstruktérů v České republice.

Rodinný dům Nášel

kompletní realizace, 2021

Přístavby / nástavby

CLT panely a Novatop systém jsou ideální pro stavbu přístavby nebo nástavby komerčního, veřejného nebo rodinného domu. Panely jsou lehké, pevné a montáž je hotová za několik málo dní. Dřevěné panely lze velmi snadno kombinovat se zděnou, ocelovou, železobetonovou nebo jakoukoli jinou konstrukcí. Navíc je možné zachovat pohledové dřevo panelů v interiéru.

Podívejte se na příklady přístaveb a nástaveb, které jsme realizovali:

Rádi s Vámi probereme Váš projekt!