Unikátní dřevostavby z Novatopu a CLT

Jsme sehraný tým profesionálů, který se každoročně rozrůstá, díky dlouhodobému a sílícímu zájmu o stavby z masivních dřevěných panelů. Deset let jsme stavěli v Kanadě a USA a už od roku 2007 působíme v České republice. Úspěšně stavíme i v zahraničí

24 let zkušeností

V České Republice působíme od roku 2007, začali jsme však v Kanadě a USA již v roce 1999. Dokážeme Vám zrealizovat stavbu jakéhokoliv formátu.

Profesionální tým

Díky silnému zázemí statické a projekční kanceláře dokážeme pružně a rychle vytvořit řešení pro realizaci Vaší stavby. 

Vlastní projektanti

Jelikož máme vlastní projektanty, pomůžeme Vám také s kompletní projektovou dokumentací pro realizaci Vaší stavby.

Výstavba na klíč

Váš projekt umíme provést v kompletním rozsahu na klíč ve Vámi požadované kvalitě, vlastními silami, nebo s našimi partnery.

Co stavíme

Stavíme komerční stavby, bytové domy, nástavby, přístavby a rodinné domy z Novatopu, masivních dřevěnných CLT panelů a z lepeného lamelového dřeva. Váš projekt zvládneme zrealizovat od návrhu dřevěné plošné konstrukce, přes statický výpočet až po samotnou realizaci!

Komerční a veřejné budovy

Suchý způsob výstavby z dřevěných panelů je velmi rychlý, a proto je vhodný pro komerční a veřejné budovy. Čas jsou peníze a ty lze díky rychlosti výstavby výrazně ušetřit.

Systém z masivních dřevěných panelů lze kombinovat s dalšími stavebními systémy, jako jsou železobetonové skelety nebo zděné stavby.

Rodinné domy

Stavební systém z masivního lepeného dřeva je u rodinných domů oblíbený zejména díky možnosti zachovat pohledovou kvalitu velkoplošných dřevěných panelů. Vzniká tak neopakovatelný a krásný interiér.

Další výhodou je vysoká přesnost a kvalita křížem lepených panelů. Pokud se rozhodnete pro tento stavební systém, postavíme vám skutečnou dřevostavbu z masivního dřeva.

Rodinný dům Ostrava

kompletní realizace, 2022

Rodinný dům Nášel

kompletní realizace, 2021

Penzion Turracher Höhe – Rakousko

kompletní realizace, 2020

Kdo jsme?

Jsme sehraný tým profesionálů, který se každoročně rozrůstá, díky dlouhodobému a sílícímu zájmu o stavby z masivních dřevěných panelů. Deset let jsme stavěli v Kanadě a USA a od roku 2007 působíme také v České republice.

Úspěšně stavíme však stále i v zahraničí, např. ve Švýcarsku, Norsku, Jihoafrické republice, USA, Finsku, Německu, Rakousku, Slovensku a dalších zemích. Máme za sebou stovky realizací a spokojených zákazníků. Úspěšní jsme i u komerčních objektů – školy, školky, penziony, administrativní budovy, apartmánové domy, bytové domy, environmentální centra aj.

Stavíme z masivních CLT panelů a Novatopu. Již v roce 2009 jsme jako jedni z mála získali ocenění Certifikovaný NOVATOP partner. Důvěry, kterou do nás výrobce systému vložil, si velice vážíme.

Jak probíhá montáž?

Na následujícím videu můžete vidět postup montáže stavby z NOVATOP systému. Přesvědčte se sami, je to opravdu neuvěřitelné!

Rádi s Vámi probereme Váš projekt!

Stovky realizovaných staveb

A další neustále přibývají